Մամուլ

Ասուլիսներ

Մամլո ասուլիսներ
14
րդՈսկե ծիրան”
հուլիսի 7 – 16

 

09.07

11.00     Հայկական համայնապատկեր
Մհեր Մկրտչյան (Կյանք ու կռիվ)
Վարող` Րաֆֆի Մովսիսյան

12.00     Հայկական համայնապատկեր
Լևոն Մինասյան, Հրաչ Քեշիշյան (Բրա՛վո, վիրտուոզ)
Վարող` Րաֆֆի Մովսիսյան

10.07

11.00     Հայկական համայնապատկեր
Գոռ Մարգարյան (Ջրագրություն)
Գրիգոր Պողոսյան (
Ուր ենք գնում)
Վարող` Րաֆֆի Մովսիսյան

12.00     Հայկական համայնապատկեր
Մարինե Քոչարյան, Սոնա Քոչարյան (Մուրատ)
Փանոս Աբրահամյան (
Օտարականը)
Վարող` Րաֆֆի Մովսիսյան

13.00     Հայկական համայնապատկեր
Աշոտ Մկրտչյան (Օրիժին)
Հրանտ Վարդանյան
(Լույսի ձայներ)
Վահե Խաչատրյան (
Լույսի շողեր)
Վարող` Րաֆֆի Մովսիսյան

11.07

11.00     Վավերագրական ֆիլմերի մրցույթ
Պետր Լոմ, Կորինե վան Էգեռաթ (Բիրմայական պատմությունների ժողովածու)
Բեգո
Մ. Սանտյագո (Ժամանակի միջով)
Վարող` Դիանա Մարտիրոսյան

12.00     Խաղարկային ֆիլմերի մրցույթ
Գ
իորգի Օվաշվիլի, Հոսեյն Մահջուբ (Խիբուլա)
Վարող` Կարեն Ավետիսյան

13.00     Խաղարկային ֆիլմերի մրցույթ
Զեքի Դեմիրքուբուզ (
Անթեղ)
Վարող` Կարեն Ավետիսյան

12.07

10.00     Խաղարկային ֆիլմերի մրցույթ
Մոհամադ Ռասուլոֆ (
Անկաշառը)
Վարող` Կարեն Ավետիսյան

 12.00   Խաղարկային ֆիլմերի մրցույթ
Սանալ Կումար Սասիդհարան,
Շաջի Մաթյու (Ցանկալի Դուրգան)
Վարող` Կարեն Ավետիսյան

13.00     Վավերագրական ֆիլմերի մրցույթ
Սերդար Oնալ (
Դերդո մայրիկը և ընկուզենին)
Մարի Դյումոռա (
Բելինդա)
Վարող` Դիանա Մարտիրոսյան

 13.07

 10.00    Խաղարկային ֆիլմերի մրցույթ
Սոֆի Գուայետ (
Դեռ մութ, դեռ լույս)
Վարող` Կարեն Ավետիսյան

11.00     Հայկական համայնապատկեր
Էդգար Բաղդասարյան (
Սիմոնի ճամփան)
Գուկա Գոլիաձե, Մարիամ Դվալիշվիլի, Հարություն Հարությունյան (
Կարմիր խնձորներ)
Վարող` Րաֆֆի Մովսիսյան

12.00    Խաղարկային ֆիլմերի մրցույթ
Վիգեն Չալդրանյան (
Վարդապետի լռությունը)
Վարող` Կարեն Ավետիսյան 

 13.00     Վավերագրական ֆիլմերի մրցույթ
Յանա
Փափենբրոք (Ինչո՞ւ է  ծիծաղում պարոն Վ.-ն)
Ռալֆ Քրոնաուեր (
Կանգ առ և գնա)
Վարող` Դիանա Մարտիրոսյան

 14.07

 11.00     Վավերագրական ֆիլմերի մրցույթ
Տոմմազո
Կոտրոնեի (Արյուն և լուսին)
Թամարա
Ստեփանյան (Ձյուն կար)
Վարող` Դիանա Մարտիրոսյան

 12.00     Խաղարկային ֆիլմերի մրցույթ
Տարաս Տկաչենկո (
Տատրակի բույնը)
Վարող` Կարեն Ավետիսյան

 13.00     Վավերագրական ֆիլմերի մրցույթ
Արսեն Խաչատրյան,
Զուրաբ Գելաշվիլի (Արևի քաղաքը)
Յանիլյիս Պերես (
Ջեֆրի)
Վարող` Դիանա Մարտիրոսյան

15.07

 11.00     Խաղարկային ֆիլմերի մրցույթ
Բոյան Վուլետիչ (
Տիկին Յ.-ի ռեքվիեմը)
Վարող` Կարեն Ավետիսյան

 12.00     Խաղարկային ֆիլմերի մրցույթ
Ֆրեդ
Քելեմեն (Սարաևոյիսգերգեր)
Վարող` Կարեն Ավետիսյան

13.00     Վավերագրական ֆիլմերի մրցույթ
Մարչին Կոպեչ (
Քայլելու հմտությունը)
Անաստազյա Դոմբրովսկա (
Դանիել)
Վարող` Դիանա Մարտիրոսյան

16.00

 12.00     ԱՄՓՈՓԻՉ ԱՍՈՒԼԻՍ
Հարություն
Խաչատրյանը և ժյուրիները

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Hirair and Anna Hovnanian Foundation
 
Օրաթերթ
 
Արձագանքներ
 
 
©2004-2017 ՈՍԿԵ ԾԻՐԱՆ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ԿԻՆՈՓԱՌԱՏՈՆ. ԲՈԼՈՐ ԻՐԱՎՈՒՆՔՆԵՐԸ ՊԱՇՏՊԱՆՎԱԾ ԵՆ: Դիզայն