Պրոդ.` Առնո Դոմեր, սց.` Տիգրան Ավետիքյան, Սեբաստիան Օռ, Պատրիկ Լամբեր, ռեժ.` Տիգրան Ավետիքյան, օպեր.` Սիմոն Բոֆիլ, կոմպոզ.` Վազգեն Սոլակյան, նկ.` Էժենի Մանժուայա, հնչ.` Ֆիլիպ Դեշան, մոնտ.` Բեռնար Սազիա:
Դերերում. Սամյուել Մերսե, Նատալի Ռիշար, Ժոան Լիբերո, Վալտեր Շնորքել, Սաբին Լը Ու, Ալին Պըտի:
16-ամյա Ռոմենը, գյուղական վայրում բացօթյա հրավերքի ժամանակ թափառելիս, փորձում է Վենսանի ուշադրությունը գրավելու համար ձևացնել, թե խեղդվում է:
Ավետիքյան, Տիգրան
Տիգրան Ավետիքյան (ծն. 1985)
Դերասան և ռեժիսոր Սերժ Ավետիքյանի որդին է: 2003-ին եղել է Լորան Աշարի “Վախը, փոքրիկ որսորդը” ֆիլմի ռեժիսորի ասիստենտը (Ժյուրիի մեծ մրցանակ Պանտեն Կոտեի կարճամետրաժ ֆիլմերի փառատոնում, 2004, Ժյուրիի մեծ մրցանակ Փարիզի Tout Court կինոփառատոնում, 2004): 2005-2006 թթ. որպես ռեժիսորի ասիստենտ մասնակցել է մի շարք ֆիլմերի ստեղծմանը. “Մոլորվածը” (ռեժ.` Բազիլ Ռըմորի), “Ծովաստղը” (ռեժ.` Կարոլին Դըռյուա, ցուցադրվել է Կաննի փառատոնի “Ռեժիսորների երկշաբաթյակ” ծրագրում, 2006), “Արևն ու մահը միասին են ճամփորդում” (ռեժ.` Ֆրանկ Բովե, ցուցադրվել է Կաննի “Ռեժիսորների երկշաբաթյակ” ծրագրում, Պանտենի CՒtռ Court կինոփառատոնում, 2006), “Կղզում” (ռեժ.` Թեդի Լյուսի Մոդեստ, 2007): 2007-ին եղել է Ռոբեր Կետիկյանի (Գեդիգյան) ասիստենտը “Լեդի Ջեյն” ֆիլմի նկարահանման հրապարակում:

As Romain, a bored 16-year-old boy, is wandering around during a garden party at the countryside, he tries to attract Vincent's attention by faking his drowning.
ANDOLFI
Address: 62 rue Notre Dame de Nazareth 75003 Paris – France
Tel: + 33 9 50 37 57 61
E-mail : production@andolfi.fr
Avedikian, Tigrane
Tigrane Avédikian (born 1985)
Son of actor and director Serge Avedikian. 2003: Assistant Director on La peur, petit chasseur, by Laurent Achard (Jury's Grand Prix at Pantin Côté Court festival 2004, Jury's Grand Prix at Paris Tout Court Festival 2004). 2005 - 2006: Assistant Director on several shorts: Egaré, by Basile Remaury, L'étoile de Mer, by Caroline Deruas (Quinzaine des réalisateurs - Cannes 2006), Le soleil et la mort voyagent ensemble, by Frank Beauvais (Quinzaine des réalisateurs - Cannes 2006, Côté Court Festival Pantin 2006), Dans l'île, by Teddy Lussi Modeste. 2007: Assistant Director on Lady Jane, by Robert Guédiguian.