Պրոդ./սց./ռեժ.` Տաթեւ Հակոբյան, օպեր.` Վահագն Տեր-Հակոբյան, հնչ.` Կարո Մելիք-Բարխուդար, մոնտ.` Վահագ Խաչատրյան:
Դերերում. Մանե Թամանյան, Շուշան Թամանյան:
Սեւագիրը՝ որպես չավարտվածի, բնականի, անաղարտ զգայական աշխարհի արտեֆակտ: Մաքրագրելու եւ վերջակետ դնելու առջեւ վախ, որը ստիպում է շարունակել քայլել դեպի լուսավոր կետ: Անհաղթահարելի ցանկություն հասցնել չաղտոտված ներաշխարհը յուրաքանչյուրին, ով դեռ պահպանել է իր մեջ արձագանքելու հատկությունը:
Հակոբյան, Տաթեւ
Տաթեւ Հակոբյան (ծն. 1979թ.)
Ծնվել է 1979թ.-ին ք. Երեւանում: 2003թ.-ին ավարտել է Երեւանի կինոյի եւ թատրոնի պետական ինստիտուտի ռեժիսորական բաժինը: 2004թ.-ին Պարոնյանի անվ. ԵԵԿՊԹ-ում բեմադրել է Կարինե Խոդիկյանի "Վերադառնում եմ, մոռացեք" մոնոդրաման: 2005-2006թթ.-րին աշխատել է "ԱՐ" հեռուստաընկերությունում որպես "Պատմություն հայոց" եւ "Գոյ" հաղորդաշարերի ռեժիսոր:

Cast: Mane Tamanyan, Shushan Tamanyan.
Draft as an artefact of the unfinished, the natural, and the pure sensitive world. Fear to edit and put a fullstop which makes one keep going to a light point. An irresistable wish to present the pure inner world to anyone who has still kept in the ability to echo.
Hakobyan Tatev
Tatev Hakobyan (born 1979)
Tatev Hakobyan was born in 1979 in Yerevan. In 2003, graduated from Yerevan State Institute of Theater and Cinema. In 2004, in Paronyan Comedy Theater staged the monodrama “I’m Coming Back, Forget!” by Karine Khodikyan. In 2005-2006, worked in AR TV Station as the director of the programs “History of Armenia” and “Goy”.