Սց./ռեժ./պրոդ.` Բորիս Հայրապետյան, օպեր.` Արիկ Հարությունյան, Հովհաննես Հակոբյան, մոնտ.` Տատյանա Բելոուսովա, Յուլիա Անացկայա, հնչ.` Վլադիմիր Գոռլով:
Դերերում. Հասմիկ Պապյան, Գեղամ Գրիգորյան, Վարդուհի Խաչատրյան, Միքայել Հովակիմյան, Վարուժան Մարտիրոսյան, Ալլա Ավետիսյան:
Ֆիլմ-օպերա է` ըստ Բելլինիի «Նորմա»-ի:
Հայրապետյան, Բորիս
Բորիս Հայրապետյան (ծն. 1958, Երեւան)
1981-ին ավարտել է Մոսկվայի Լոմոնոսովի անվան պետական համալսարանի փիլիսոփայության ֆակուլտետը` մասնագիտանալով էսթետիիկայի եւ էթիկայի մեջ: 1981-1982 թթ. դասախոսել է Երեւանի Պոլիտեխնիկ ինստիտուտում: 1982-1985 թթ. աշխատել է ՙՀայֆիլմ՚ ստուդիայում` որպես ռեժիսորի ասիստենտ, ապա` ռեժիսոր: 1989-ին ավարտել է Մոսկվայի կինոինստիտուտի ՎԳԻԿ ռեժիսորական բաժինը: 1992-2002 թթ. Ռուսաստանի Կինեմատոգրաֆիստների միության քարտուղարն էր: 1993 -ից ՙՍուրբ Աննա՚ կինոփառատոնի նախագահն ու գլխավոր պրոդյուսերն է:

Boris Hairapetyan (born 1958,Yerevan)
In 1981, he graduated from the Faculty of Philosophy at the Moscow State University named after Lomonosov, specializing in Esthetics and Ethics.
From 1981-1982, he lectured at the Polytechnic Institute in Yerevan. Between 1982-1985, he worked at Armenfilm studio as an assistant to the director, and later as director. In 1989, he graduated from the film directing department in VGIK. Teaches film directing in VGIK. From 1992-2002, he was the secretary of the Union of Cinematographers of Russia. Since 1993 he is the president and general producer of the "St. Anna" Film Festival.