Հայրիկիս ճաշատեսակները
Ռեժիսորը պատմում է հոր՝ այսօրվա Թուրքիայի արեւելյան մասում ծնված եւ Գերմանիայում ապաստանած Գեւորգ Գրեգորյանի մասին` վերջինիս հինգ կերակրատեսակների հիման վրա:
Գրեգորյան, Գառնիկ
Գառնիկ Գրեգորյան (ծն. 1972, Գինգեն, Գերմանիա)
1993–1995 թթ. սոցիալական գիտություններ է ուսանել Գյոթինգենի Գեորգ Աուգուստ, 1995–2000-ինª լրագրություն՝ Մյունխենի Լյուդվիգ-Մաքսիմիլիան համալսարաններում, 1995–1998-ին՝ լրագրության գերմանական դպրոցում: Աշխատել է Ուլմի «Ռադիո 7- կայանում, աշխատակցել «Ֆրանկֆուրտեր ռունդշաու» եւ «Զյուդդոյչե ցայթունգ» պարբերականներին: 2001–2002 թթ. խմբագրել է Մյունխենի «ՄՈՒՄ մագազին» հանդեսը:

Cast: Kevork Gregorian
The director recounts the biography of his father, Kevork Gregorian who was born in today’s Eastern Turkey and who later found safe haven in Germany, while he prepares his father’s five dishes.
Gregorian, Karnik
Karnik Gregorian (born 1972, Giengen, Germany)
From 1993 to 1995 he studied social sciences at George-August University, at Göttingen from 1995 to 2000 and studied journalism at Ludwig-Maximilians University in Munich. From 1995 to 1998 he trained at the German School of Journalism in Munich. He worked at Radio 7, Ulm, and collaborated with Frankfurter Rundschau and Süddeutsche Zeitung magazines. From 2001 to 2003 he edited MUM Magazine, in Munich.